ugrás a lényegre   ugrás a hírekre
Magyar Vakok és Gyengénlátók Bács-Kiskun Megyei Egyesülete

Menü

Bácsvakok sétakör a kecskeméti arborétumban

2026. június 02. 18:53

Április végi sétánkat ismét az Arborétumba szerveztük. Ez a hely megunhatatlan, hiszen mindig más arcát mutatja.

Videó-fényképes beszámoló:
doboz alja
oldal alja